Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Vestel Bakım-Onarım - İzmir Mimkent Bulaşık Makinesi Özel Servis

Size bir telefon kadar yakın olmamızla beraber, gelmeden 1 saat veya servis aracımız çıkmadan önce sizi arar ve müsait olup olmadığınızı bize bildirerek sizi rahatsız etmeden ileri kadromuz ile servis hizmetimizi tamamlarız. Mimkent Özel beyaz eşya usul servis hizmeti veren firmamız usul servis, bakım, onarım, tamir, yedek parça temini gibi beyaz eşya servis hizmetlerinin tümünü Mimkent semti için siz değerli müşterilerimize sunuyor. Firmamız ayrı ayrı klima, kombi ve diğer cihazlar ile merkezi temizlik sistemleri uzmanlarına sahip olmanın yanı sıra çeşitli bölgelerdeki şubeleri ile hızlı müdahale şansına da sahiptir.

Bakım ve onarım fiyatlarımız normal standartlardadır. Markaların ürünlerini testler, deneyler ile titizlikle geliştirmeleri, kullanıcıların büyük bir çoğunluğu sahip oldukları üründen son derece memnun olmasıyla sonuçlanır. Firmamız Vestel Kombi Tamiri, Vestel buzdolabı Tamiri, Vestel bulaşık Makinesi tamiri hususlarında servis hizmeti vermektedir. Günümüzün yaşam tarzında çoğu üründe olduğu gibi pişiriciler de bir ihtiyaç üzerine geliştirilmiş olan ve zamandan tasarruf sağlamayı hedefleyerek üretilmiş cihazlardır.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra, Vestel servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Gerekiyorsa makinanızı alıp servis atölyemize götürüp en kısa sürede sorunu giderip teslim etmeye çalışıyoruz. Mimkent Vestel Bulaşık Makinesi Servisi, montaj, bakım, arıza, onarım, tamir, yedek parça ve aksesuar gibi bütün servis işlemlerini en ekonomik fiyat aralıkları ile karşılamaktadır. Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir.

İzmir Mimkent Bulaşık Makinesi Bakım-Onarım hizmetlerimiz yanısıra, Evka 2 Bulaşık Makinesi Bakım-Onarım, İnciraltı Bulaşık Makinesi Bakım-Onarım, İşçievleri Bulaşık Makinesi Bakım-Onarım, Karataş Bulaşık Makinesi Bakım-Onarım, Hatay Bulaşık Makinesi Bakım-Onarım, Gültepe Bulaşık Makinesi Bakım-Onarım şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler