Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Osmangazi Derin Dondurucu Bakımı Özel Servisleri

Tamir - Bakım - Onarım Firmaları olarak her zaman destek alabileceğiniz bir firma olmaktan gurur duymaktayız. Bizleri 0 232 227 66 44 arayıp arızalanan ya da bilgi amaçlı Profilo beyaz eşyalarınız hakkında bilgi alabilir ya da arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Yanlış ve bilinçsiz kullanımlar bulaşık makinelerinin kullanım ömrünü kısaltabilmektedir.

Kombinizin arızalanmasını beklemeden bakımlarını yaptırmalısınız. Firmamızdan, güvenle yedek parça ve tamir hizmeti alabilirsiniz. Dikkatsiz kullanım sonrası çeşitli arızalar vermekte ve maddi külfet verebilmektedir. Bilindiği üzere hava olmadan yanma da olmaz.

Arıza tespitinizi ekiplerimiz düzgün bir boyutda yaptıktan sonra değişmesi gereken yedek parçanızın siparişini aynı gün vermektedirler. Telefonlarınızın başına geçerek 0 232 227 66 44 çağrı merkezimize kolayca ulaşıp cihazla ilgili yaşadığınız tüm arıza şikayetlerini öğrenip derinlemesine bilgi alabilirsiniz.

İzmir Osmangazi Derin Dondurucu Bakımı hizmetlerimiz yanısıra, İnönü Caddesi Derin Dondurucu Bakımı, Gediz Derin Dondurucu Bakımı, Buca Derin Dondurucu Bakımı, Göztepe Derin Dondurucu Bakımı şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler