Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Osmangazi Arçelik-Beko Onarım Ücretleri - İzmir Arızası

Arçelik-Beko çamaşır makinesi su almıyor, Arçelik-Beko bulaşık makinesi su ısıtmıyor, Arçelik-Beko buzdolabı ses çıkarıyor gibi buna benzer sorunlar bizlerin hergün karşılaşıp saatler içerisinde çözdüğümüz durumlardır. Arçelik-Beko İzmir servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaya özen gösteren servisimiz ile her zaman bir numaralı tercih oluyor. Arçelik-Beko İzmir servisi bünyesinde bulunan uzman ve deneyimli usul ekibi siz değerli müşterilerimizin yaşadığı sorunlara anında çözüm yerine getirerek sizleri mutlu etmeyi hedefler. Tamir - Bakım - Onarım Firmaları beyaz eşya servisinde sizlere her marka ve model cihazlarınız için aşama destek imkanı sunmaktadır.

İzmir Osmangazi Klima Onarım hizmetlerimiz yanısıra, Narlıdere Klima Onarım, Alsancak Klima Onarım, Bozyaka Klima Onarım, Üçyol Klima Onarım şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler