Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Mimkent İzmir Çamaşır Makinesi Bakım Özel Servisi detayları

Şirketimiz İzmir belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü İzmir Arçelik beyaz eşya tamir ve bakım gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Buzdolabı cihazlarına edilen hızlı servis hizmeti ile yiyeceklerinizi korursunuz. Bizi tercih eden müşterilerimize deneyimli metod ekibimiz ile en kısa sürede ulaşıyoruz. Bulaşık makinenizin deterjan gözünün kuru olmasına mutlak suretle özen göstermeniz gerekmektedir. Tamir - Bakım - Onarım Firmaları ileri hizmetimizden faydalanmak ve derinlemesine bilgi edinmek için 0 232 227 66 44 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

İzmir Mimkent Çamaşır Makinesi Bakım hizmetlerimiz yanısıra, Üçyol Çamaşır Makinesi Bakım, Konak Çamaşır Makinesi Bakım, Göztepe Çamaşır Makinesi Bakım, Fahrettin Altay Çamaşır Makinesi Bakım, Gediz Çamaşır Makinesi Bakım, Bayraklı Çamaşır Makinesi Bakım, Basmane Çamaşır Makinesi Bakım, Zincirlikuyu Çamaşır Makinesi Bakım şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler