Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Klima Bakım - İzmir Bozyaka

Uygun fiyat politikasını benimsememiz sebebi ile de müşterilerimizin yüzünü her esnada güldürmeyi başararak siz değerli Bozyaka sakinlerinin takdirini de kazanmış bulunmaktayız. Bakımsız klima solunum yolu rahatsızlıklarına varan sonuçlara sebebiyet verebilir. Güler yüzlü personelimiz size ürününüzün arızasıyla ilgili bilgi verecektir.

Ürünlerinizi bize emanet ederken kesinlikle uzman ellerde olduğunu ekibimizle kurduğunuz irtibatta anlayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz cihazların sadece çalışır duruma gelmelerini değil, bir daha arızalanmamalarını hedefleriz. Buzdolabı arızalanmasında en çok rastlanan arızalanma olan su kanallarının tıkanması gibi problemler Tamir - Bakım - Onarım Firmaları buzdolabı servisi aracılığı ile ortadan kaldırılmaktadır. Beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımında parça değişimi söz konusu olduğunda Beko servis hizmetimiz uygun fiyatlarda, garantili olarak yedek parça değişimi de yapmaktadır. Beko beyaz eşya servisi verdiği tüm işleri 1 yıllık servis garantisi kapsamına almaktadır.

İzmir Bozyaka Klima Bakım hizmetlerimiz yanısıra, Göztepe Klima Bakım, Sarnıç Klima Bakım, Karataş Klima Bakım, Osmangazi Klima Bakım, Şirinyer Klima Bakım, Çankaya Klima Bakım şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler