Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Derin Dondurucu Bakımı ve Onarımı Özel Servisleri bilgisi Eşrefpaşa İzmir

Gıdaların tüketime hazırlanmasında kullanılan ocaklar çok eski yıllardan beri insanlar tarafından çeşitli şekillerde yapılmıştır. [firma) olarak tecrübeli ve hızlı şeklinde verdiğimiz servis ağımız devamında tüm kombi ve beyaz eşya hizmetlerinde sizlerin yanındayız. Firmamız birinci sınıf kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Buzdolabının içine yiyecekleri sıcakken koymayınız, ters takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.

Arçelik-Beko İzmir servis olarak çamaşır makineleri ve buzdolabı tamirinde garanti veriyoruz. TSE tarafından gerekli testlere tutulmuş olan kombileri kullanın.

Arçelik-Beko markasının bölgedeki servis kuruluşu olan firmamız İzmir şehrinde ilgili markaya dair olan herhangi bir servis talebinin oluşması esnasında araç filosu ile en kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır. Beyaz eşyalarınızın tamiri bakımı ve kurulumu konularında size hizmet veren Arçelik-Beko beyaz eşya servisi olarak uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Dikkatsiz kullanım sonrası çeşitli arızalar vermekte ve maddi külfet verebilmektedir. Firma olarak uçuk rakamlar ile mecbursunuz diye arızalarınızı ortadan kaldırmayı yanlış görüyoruz.

İzmir Eşrefpaşa Derin Dondurucu Bakımı ve Onarımı hizmetlerimiz yanısıra, gaziemir Derin Dondurucu Bakımı ve Onarımı, Çınar Mahallesi Derin Dondurucu Bakımı ve Onarımı, Evka 2 Derin Dondurucu Bakımı ve Onarımı, Üçyol Derin Dondurucu Bakımı ve Onarımı, Soğukkuyu Derin Dondurucu Bakımı ve Onarımı, Güzelyalı Derin Dondurucu Bakımı ve Onarımı şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler