Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Çankaya İzmir Derin Dondurucu Tamircisi Ücreti detayı

Beyaz eşya Servis kapsamında deneyimli ekip ve mükemmel kadromuzla İzmir tüm bölge ve semtlerine beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. Klima cihazları kişisel konfor için kullanılabildikleri gibi iş amacıyla bozulmaya uğrayabilecek maddelerin uzun ömürlü olması adına gerekli koşulların sağlanması amacıyla da kullanılabilmektedir. Var olan sorun bir daha karşınıza çıkar ve bunun için gerekli önlemler tarafımızdan alınamamışsa bu tarafımızdan kabul edilemez bir durumdur.

Tamir - Bakım - Onarım Firmaları beyaz eşya servisi olarak, Çankaya ve civarındaki mahallelerde Alarko marka klima, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve diğer ankastre ürünlerinin bakım onarım ve uygulama servis hizmetini vermekteyiz. Buzdolabınızın markası ne olursa olsun bizi arayarak aynı gün arasında tamir hizmeti alabilirsiniz. Memnun olmadığınız durumlarda, bir daha aynı sorunla karşılaşmamanız ve varolan sorunlarınızı çözebilmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. İzmir Çankaya merkezli firmamız tüm diğer bölgelere ulaşacak donanım ve ekibe sahiptir.

Yerinde tamir imkanı olmayan televizyolarınızı atölyemizde onarıp eviniz ya da iş yerinize teslim ediyoruz. Çamaşır makinesi servisi hayatımızın her döneminde önemlidir.

İzmir Çankaya Derin Dondurucu Tamircisi hizmetlerimiz yanısıra, Çankaya Derin Dondurucu Tamircisi, Soğukkuyu Derin Dondurucu Tamircisi, Osmangazi Derin Dondurucu Tamircisi şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler