Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Çamaşır Makinası Tamiratı Özel Servisler Çınar Mahallesi - İzmir

Gelişen teknoloji beyaz eşyalara çok sayıda önemli ana görevlerinin yanında hayatımızı kolaylaştırmayı hedefleyen özellikler getirmiştir. Değiştirdiğimiz parçalar için bir yıl garanti veriyoruz. Hızlı, yerinde, hesaplı, 1 yıl parça garantili hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız. Her marka cihazlarını için sağlam buzdolabı servisi hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz. Talepleriniz için firmamızı 0 232 227 66 44 aramanız yeterlidir. Kombi, klima ve beyaz eşyalarınızın bakımlarının yapılması, arızalarının giderilmesi için metod olarak yetkin ve uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Firmamızın her bölgeye ait gezici servisi bulunmaktadır. Bölgenin en eski Profilo servis firması olarak sizlere gün arasında çözüm üretiyoruz. Firmamızdan 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz faaliyetler alabilirsiniz.

İzmir Çınar Mahallesi Çamaşır Makinası Tamiratı hizmetlerimiz yanısıra, İnciraltı Çamaşır Makinası Tamiratı, Karataş Çamaşır Makinası Tamiratı, İşçievleri Çamaşır Makinası Tamiratı, Hatay Çamaşır Makinası Tamiratı şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler