Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Çamaşır Makinası Tamir Bozyaka İzmir

Çamaşır makinenizin amortisörleri bozulmaya başlarsa makineniz içindeki çamaşırdan kaynaklanan yükü dengeye alamayacaktır. Çamaşır makinesi servis hizmetini veren bir çok metod servis bulunmaktadır ama markaya doğru tamirci ekiplerinden ortaya çıkan ve %100 müşteri memnuniyeti ile servis vermek misyonunda tek servis biziz. Hedefimiz hayatı kolaylaştırmak için üretilmiş ürünlerinizden maksimum faydayı sağlayarak, bu ürünlerden düzenli olarak verim almanızdır. Yıllardır farklı yükümlülükler sergilemekte olan metod servisimiz yıllardır olduğu gibi bugünde huzurlarınızda olmaktan yükümlülüklerini sektesiz olarak sürdürmekten dolayı hem onurlu hem de, gururludur. Gerekiyorsa makinanızı alıp servis atölyemize götürüp en kısa sürede sorunu giderip teslim etmeye çalışıyoruz.

İzmir Bozyaka Çamaşır Makinası Tamir hizmetlerimiz yanısıra, Balçova Çamaşır Makinası Tamir, Gümüşpala Çamaşır Makinası Tamir, Karşıyaka Çamaşır Makinası Tamir, Narlıdere Çamaşır Makinası Tamir, Bostanlı Çamaşır Makinası Tamir, Fahrettin Altay Çamaşır Makinası Tamir, Çankaya Çamaşır Makinası Tamir, İşçievleri Çamaşır Makinası Tamir şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler