Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Çamaşır Makinası Onarımı Firması detayı Bornova İzmir

Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir ve bunun neticesinde çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Alarko buzdolabı arızaları; su akıtıyor, ses yapıyor, alt taraf soğutmuyor, koku yapıyor, kapak kapanmıyor, otomatiğe geçmiyor. Cihazlarınızın işlemleri atölyemizde de yapılabilmektedir ancak onayı alınmadan kesinlikle tamirat operasyonu başlatılmaz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir, bundan sonra hiç bir sorunu dert etmeyeceksiniz. Alarko Beyaz Eşya Servis olarak benzersiz servisi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

İzmir Bornova Çamaşır Makinası Onarımı hizmetlerimiz yanısıra, Evka 1 Çamaşır Makinası Onarımı, Gümüşpala Çamaşır Makinası Onarımı, Küçükyalı Çamaşır Makinası Onarımı, Evka 2 Çamaşır Makinası Onarımı, Yeşilyurt Çamaşır Makinası Onarımı, Karataş Çamaşır Makinası Onarımı şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler