Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Çamaşır Makinası Arızası Firmaları Uzundere - İzmir

Arçelik-Beko servis İzmir geneline hizmet ağı ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Her evde yer alan ve temizlik çalışmalarını oldukça kolaylaştıran temizlik ürünleri yaşamı basit hale getiren cihazlar olduğu gibi aynı zamanda mutat bakım ve servis gereği duyarlar. Tamir - Bakım - Onarım Firmaları çabukluğa, hızlı çalışmaya anlam veren başarılı bir servistir.

Servimizden arızalar için uygulama destek almanız vaziyetinde değiştirilen cihaz parçaları için garanti verilmektedir. Kullanmakta olduğunuz tüm beyaz eşya ürünleriniz zamanla aşınabilir, darbe alabilir, sistemsel problemler yaşayabilir ya da zamana karşı zayıf düşebilirler bu nedenle montaja, bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Arıza kaydınızı aldıktan sonra, gün arasında ve en kısa sürede tamir için verdiğiniz adrese geliyoruz.

Saygılı, kaliteli hizmet veren, herşeyden önce eğitimi ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern bir müesseseyiz. Bizden size tavsiye evinizi kullanmayacağınız dönemde çok ağır kış koşullarının yaşandığı aylar da kombinizi en kısık ayarda tek petek açık olacak yapıda çalışır durumda bırakmanızdır. Firmamız, hem beyaz eşyalarınızın hem de vaktinizin değerini bilerek hareket etmektedir. Su basıncı düşük olabilir, suyun basıncı asgari 1 bar olmalıdır, çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak problem çözülebilir.

İzmir Uzundere Çamaşır Makinası Arızası hizmetlerimiz yanısıra, Gaziemir Çamaşır Makinası Arızası, Basmane Çamaşır Makinası Arızası, Zincirlikuyu Çamaşır Makinası Arızası, Buca Çamaşır Makinası Arızası, Üçyol Çamaşır Makinası Arızası şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler