Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Buzdolabı Tamiri - İzmir Mavişehir Firması

Beyaz eşya parçaları, özellikle ürünlere yönelik olanları tasarlanırken profesyonel sıcaklıklar karşısında ürünlerin bozulma yaşamamaları gibi hayli özellik hesaba katıldıktan sonra, dizayn edilirler. Servis sürelerimiz Mavişehir ve büyük ilçeler için 1 saat iken, daha küçük ilçelerimiz için 2 saati bulabilmektedir. Teknik elemanlarımız 24 saat içerisinde sizlerle iletişime geçerek stok mevzusunda derinlemesine bilgi vereceklerdir. Son teknolojiyle donanımlı atölyemizde her türlü test ve arıza giderim cihazı bulunmakla birlikte; tecrübeli boyutunda uzman tekniker ve atölye elemanlarımızla beyaz eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Yapılan yükümlülükler ve kullanılan yedek parça tam 1 yıl firma bünyemizin çatısı altında garantiye alınmaktadır.

İzmir Mavişehir Buzdolabı Tamiri hizmetlerimiz yanısıra, Gürçeşme Buzdolabı Tamiri, Üçyol Buzdolabı Tamiri, Hatay Buzdolabı Tamiri, Fahrettin Altay Buzdolabı Tamiri, Çınar Mahallesi Buzdolabı Tamiri şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler