Ana Sayfa HizmetlerimizServis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ve Bölgelerİzmir Beyaz Eşya servisi İletişim Telefon AdresHaberler
Tamir Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Beyaz Eşya Tamir - İzmir Üçyol Firması detayı

Klima servisimizin yükümlülükleri arasında; klima bakım onarım, hava perdeleri, ısı pompaları, pervaneler vb yedek parça ve tamirleri de yer almaktadır. 24 saat boyunca iletişim hattımızdan danışma yardımı alabilir, gün arasında aşama servis hizmetimizden randevulu olarak yararlanabilirsiniz. Yaşanan sorunlar sonucunda hiçbir zaman korku ve endişeye kapılmadan Arçelik bulaşık makinası servisimizi arıya bilirsiniz.

Beyaz Eşya diye nitelendirilen cihazlar fişten hiç çekilmeden sürekli çalışır ya da çalışmaya hazır vaziyettedirler.

İzmir geneli ve her ilçesine gün içerisinde Vestel ve Regal bölge merkez uygulama ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Kalitesi ile kendisini ispatlamış, yaygın servis ağı ile anlam çeken doğru bir marka olmanın tüm gerekliliklerini sergileyerek tercih edilmesi sebebi ile anlam çekmektedir. Arçelik klimalarınızın hassas çalışma performansını size sunması için gerekli olan Arçelik klima bakımı hizmetini gerçekleştiren Arçelik servisi, sunduğu hizmeti en en uygun çözümlemeler ile kapınıza getiriyor.

İzmir Üçyol Beyaz Eşya Tamir hizmetlerimiz yanısıra, Bayraklı Beyaz Eşya Tamir, Gediz Beyaz Eşya Tamir, Manavkuyu Beyaz Eşya Tamir, Gaziemir Beyaz Eşya Tamir şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa Bizden Haberler